Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Firma Autoslužby JANOUŠEK novým partnerem AZetu

03.07.2016 | Tomáš Vlček

Tým partnerů HC AZ Havířov se v minulých dnech rozrostl o dalšího člena. Stala se jím firma Autoslužby JANOUŠEK s.r.o., která provozuje servis motorových vozidel a také nabízí služby v oblasti vybavení a provozu autolakoven.

Firma byla p. Martinem Janouškem založena již v roce 1990, tehdy s názvem „Autoslužby Martin Janoušek“. V roce 2005 byla firma převedena na společnost Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Nyní patří v Moravskoslezském kraji k firmám střední velikosti a zaměstnává vysoce kvalifikované zaměstnance v oboru oprav motorových vozidel a prodeje barev, včetně příslušenství pro lakovny.

Od počátku tedy roku 1990 provádí veškeré opravy motorových vozidel. Karosářské, mechanické i lakýrnické práce provádí za použití velmi kvalitních náhradních dílů a lakovacích materiálů. Dlouhodobě spolupracuje s řadou pojišťovnen, díky čemuž je možno si po dobu opravy zapůjčit náhradní vozidlo a to z povinného ručení zdarma. Sídlo firmy je v ulici Na Lánech 14 v Havířově-Bludovicích.

Po celou dobu existence zvyšuje firma kvalifikaci svých zaměstnanců, a tím rozšiřuje a zkvalitňuje své služby zákazníkům.

Od roku 1996 se firma věnuje i obchodní činnosti, prodeji barev, autolaků a příslušenství pro lakovny, včetně komplexního rámce podpory a pomoci řešení každodenního provozu lakovny.

Společnost Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. má ve svých řadách odborníky s bohatými zkušenostmi, kteří řeší požadavky a problémy zákazníků operativně, rychle a s individuálním přístupem. Mottem firmy je „ Vysoká kvalita a spokojenost zákazníka“, což neznamená pouhou frázi, ale odráží komplexní filosofii společnosti.

Podrobnější informace o firmě přináší její webové stránky http://www.autosluzbyjanousek.cz/

Manažer AZetu Patrik Rimmel k navázání spolupráce klubu a firmy Autoslužby JANOUŠEK s.r.o říká: "Jsme rádi, že jsme s panem Janouškem našli společnou řeč. Naši partneři se tak rozšířili o další kvalitní Havířovskou firmu, jejíž služby využívá řada našich fanoušků."