VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

​Na tribuny opět dorazí diváci. Jaké jsou podmínky pro návštěvu zápasů AZetu?

02.08.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Už za necelých osm dní vyjedou hráči týmu AZ HEIMSTADEN Havířov na led GASCONTROL Arény, aby v prvním přípravném zápase vyzvali aktuálního mistra TIPSPORT Extraligy HC Oceláře Třinec. Po dlouhé době budou moci být na utkání přítomni fanoušci, ale za pevně daných podmínek.

Pro návštěvu sportovních akcí momentálně platí, že je nutné mít oficiální doklad o provedeném testu (profesionálním odběrovým místem), doklad o prodělané nemoci nebo o ukončeném očkování. Potvrzení o bezinfekčnosti může být v papírové, ale i  v elektronické podobě (včetně aplikace Tečka).

Na přípravné zápasy AZetu může tedy ten, kdo doloží, že je:

• Plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou).
  • Otestován: Prokáže se PCR testem (maximálně 7 dní starým), či negativním antigenní testem (maximálně 3 dny starým).
  • Prodělal onemocnění Covid-19 (prokáže se certifikátem, maximální doba od potvrzení pozitivního testu je 180 dní).

Věříme, že se, i za takto stanovených podmínek, na tribunách sejdeme v co největším povoleném počtu!

Potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do GASCONTROL Arény.

Ochrana dýchacích cest, divácká kapacita a dodržování rozestupů:

Rozhodnutí o povinnosti mít dýchací cesty zakryty rouškou či respirátorem bude stanoveno na základě aktuálního vládního nařízení. Totéž platí i pro maximální počet diváků. Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozestupů v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

Hráči i vedení jsou rádi, že v ochozech budou příznivci klubu. Přesto vás prosí, abyste dodržovali daná pravidla. Pokud by nastaly změny v účasti diváků na přípravných zápasech, bude o nich AZ HEIMSTADEN Havířov neprodleně informovat na klubovém webu a sociálních sítích.

Předprodej na přípravné utkání s HC Oceláři Třinec spuštěn! Stačí kliknout.