​6. třída na se zúčastnila turnaje ve Frýdku - Místku

28.03.2022 | Roman Mrázek

H A V Í Ř O V - O víkendu se žáci ročníku 2010 – 6. třídy AZetu zúčastnili skvěle obsazeného turnaje ve Frýdku Místku, který se konal pod záštitou Ondřeje Paláta.

Základní skupina se hrála na dva poločasy, po 20 minutách čistého času, každý z nich se počítal samostatně a podle výsledku se rozdělovaly body (2 výhra -1 remíza -0 prohra).

Účastníci turnaje

Skupina A – HC Frýdek Místek, AZ Havířov, HC Zubr Přerov, HK Poprad, HC Letci Letňany

Skupina B - HC Vítkovice Ridera, HC Kopřivnice, HC Poděbrady, HC Střelci Jindřichův Hradec, HC Kometa Brno

Výsledky šesťáků AZetu Havířov v základní skupině

AZ Havířov - HC Frýdek Místek 0:6 a 1:5

AZ Havířov - HC Zubr Přerov 0:4 a 2:6

AZ Havířov - HK Poprad 3:3 a 2:7

AZ Havířov - HC Letci Letňany 0:7 a 0:2

Ve skupině se AZ umístil na 5. místě a kvalifikoval se do finálové skupiny, ve které narazil na Jindřichův Hradec.

1.Utkání AZ Havířov vyhrál 4:2

2.Utkání AZ Havířov prohrál 3:5

O vítězi tohoto dvojutkání rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých byli těmi šťastnějšími chlapci z Jindřichova Hradce. AZeťáci obsadili celkové 10. místo.

Celý turnaj krátce zhodnotil trenér Richard Lenomar: „Na tento turnaj se kluci těšili, protože měli možnost změřit síly s týmy, které nepotkávají v soutěži. Kluci odehráli velice kvalitní turnaj a příkladně se na každé utkání připravovali. Každé utkání chlapci bojovali a nechtěli svou kůži dát zadarmo. I když ne všechna probíhali podle představ, chlapci se snažili a na závěr sezóny měli víkend plný hokejové zábavy. Velká pochvala a dík patří také rodičům, kteří neúnavně fandili celý turnaj a podporovali chlapce v každé situaci.“