AZ Havířov

včera

V sobotu čeká AZ derby, představí se v Porubě

V sobotu čeká AZ derby, představí se v Porubě
včera

Jedinečná akce Legenda legendám i v Havířově, v hlavní roli David Pastrňák

Jedinečná akce Legenda legendám i v Havířově, v hlavní roli David Pastrňák
včera

Junioři souboj o první místo prohráli

Junioři souboj o první místo prohráli
včera

Dorostenci podlehli Liberci

Dorostenci podlehli Liberci
A-Tým JUN DOR 9. TŘ 8. TŘ 7. TŘ 6. TŘ 5. TŘ 4. TŘ A 4. TŘ B
42.kolo, st 15.1.
Havířov - Litoměřice
41.kolo, po 13.1.
Vsetín - Havířov
43.kolo, so 18.1.
Poruba - Havířov
16:00
44.kolo, st 22.1.
Havířov - Chomutov
17:00
27.kolo, pá 17.1.
Havířov - Přerov
26.kolo, pá 10.1.
Havířov - Poruba
28.kolo, ne 19.1.
Havířov - Vsetín
14:30
20.kolo, st 22.1.
Poruba - Havířov
18:00
30.kolo, pá 17.1.
Havířov - Liberec
28.kolo, so 11.1.
Chomutov - Havířov
31.kolo, čt 30.1.
Havířov - Karlovy Vary
18:00
32.kolo, so 1.2.
Havl.Brod - Havířov
13:45
19.kolo, ne 12.1.
Metropolia Silesia - Havířov
18.kolo, so 11.1.
Havířov - Frýdek-Místek
20.kolo, so 25.1.
Havířov - Poruba
11:00
21.kolo, so 1.2.
Šumperk - Havířov
19.kolo, so 4.1.
Havířov - Studénka
18.kolo, so 21.12.
Frýdek-Místek - Havířov
20.kolo, so 18.1.
Havířov - Černí vlci
12:00
21.kolo, so 25.1.
Nový Jičín - Havířov
12:30
19.kolo, ne 12.1.
Metropolia Silesia - Havířov
18.kolo, so 11.1.
Havířov - Frýdek-Místek
20.kolo, so 25.1.
Havířov - Poruba
09:00
21.kolo, so 1.2.
Šumperk - Havířov
22.kolo, ne 12.1.
Kopřivnice - Havířov
21.kolo, so 4.1.
Havířov - Studénka
23.kolo, so 18.1.
Havířov - Černí vlci
10:15
24.kolo, so 25.1.
Nový Jičín - Havířov
10:30
12, so 14.12.
SK Karviná - Havířov
11, ne 8.12.
Havířov - Třinec
16, so 18.1.
Havířov - Kopřivnice
17, so 25.1.
Orlová - Havířov
16.kolo, ne 19.1.
Havířov - Kopřivnice
09:00
17.kolo, ne 26.1.
Orlová - Havířov
09:00
18.kolo, ne 2.2.
Havířov - Poruba
10:00
19.kolo, so 8.2.
Frýdek-Místek - Havířov
16.kolo, ne 19.1.
Havířov - Kopřivnice
09:00
17.kolo, ne 26.1.
Orlová - Havířov
09:00
18.kolo, ne 2.2.
Havířov - Poruba
10:00
19.kolo, so 8.2.
Frýdek-Místek - Havířov

Aktuality

Info ke kádru.

Klub dnes ukončil spolupráci s útočníkem Radimem Tomanem. Patrik Rimmel: „Radim byl nespokojený s vytížeností a svou pozicí v týmu, která korespondovala s jeho výkony v posledních týdnech.“

před 3 dny

Hvězda utkání AZ - Přerov

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Filip Seman

2. Aleš Stezka
3. Jakub Doktor
Gratulujeme!

13.01.2020

Tomáš Dajčar do AZ

Klub reaguje na marodku obránců a hlásí posilu. K týmu AZetu se připojil defenzivní obránce Tomáš Dajčar, který letošní sezonu začal v Litoměřicích a zúčastnil se také právě skončeného Mistroství světa juniorů.
Vítáme jej v AZetu a přejeme hodně úspěchů!

09.01.2020

Hvězda utkání AZ - Motor

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Jakub Doktor

2. Aleš Stezka
3. Lukáš Bednář
Gratulujeme!

08.01.2020

Erik Němec do AZetu

Na střídavé starty přichází do AZetu 26 letý útočník Vítkovic Erik Němec.

04.01.2020

Hvězda utkání AZ - Poruba

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Aleš Stezka

2. Jakub Kotala
3. Jaroslav Mrowiec
Gratulujeme!

04.01.2020

Zápas dorostu odložen

Zápas dorostu AZetu a Livínova, který se měl odehrát ve čtvrtek 2.1., byl odložen. O novém termínu vás budeme informovat.

02.01.2020

Hvězda utkání AZ - Vsetín

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Aleš Stezka

2. Jakub Kotala
3. Nicolas Werbik
Gratulujeme!

29.12.2019

Jan Starý v AZetu nepokračuje

Útočník Jan Starý, který přišel do AZetu v říjnu z Vrchlabí, už nebude v týmu pokračovat. Klub Honzovi děkuje za pomoc během jeho působění u nás, ale opci na jeho další působení neuplatnil.

26.12.2019

Hvězda utkání AZ - Slavia

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Aleš Stezka

2. Jakub Kotala
3. Jakub Doktor
Gratulujeme!

22.12.2019
P Tým Tým Z S B
O pořadí v play-off
1. CEB Č.Budějovice 41 186:94 106
2. PRE Přerov 42 115:91 78
3. VSE Vsetín 42 134:109 77
4. CHM Chomutov 42 136:111 76
5. LTM Litoměřice 41 150:124 72
6. HAV Havířov 42 110:103 67
7. SLA Slavia 42 118:121 65
8. POR Poruba 42 127:126 60
O účast v předkole
9. JIH Jihlava 40 110:91 67
10. PRO Prostějov 42 129:135 60
11. FRM Frýdek-Místek 39 126:111 59
12. TRE Třebíč 40 109:114 59
13. BEN Benátky n/J 39 106:131 50
14. UNL Ústí n/L 42 114:168 39
15. KAD Kadaň 41 89:174 27
16. SOK Sokolov 41 110:166 25
P Tým Tým Z S B
1. KVA HC Energie Karlovy Vary 42 138:97 99
2. ZLN PSG Berani Zlín 42 130:133 87
3. CHM Piráti Chomutov 42 121:112 86
4. HKM Mountfield HK 42 140:102 86
5. HAV AZ RESIDOMO Havířov 42 120:112 82
6. MBL BK Mladá Boleslav 42 124:139 79
7. KLA Rytíři Kladno 42 136:142 76
8. OLO HC Olomouc 42 114:135 66
9. JIH HC Dukla Jihlava 42 99:145 64
10. PRE HC ZUBR Přerov 42 108:136 59
11. HBR BK Havlíčkův Brod 42 103:175 52
12. ZNS SKLH Žďár nad Sázavou 42 122:168 50
P Tým Tým Z S B
1. VIT HC Vítkovice Ridera 21 92:50 51
2. HKM Mountfield HK 21 82:52 45
3. PLZ HC Škoda Plzeň 20 82:51 39
4. MBL BK Mladá Boleslav 21 76:55 39
5. PCE HC Dynamo Pardubice 21 69:68 38
6. LIB Bílí Tygři Liberec 22 91:72 37
7. KVA HC Energie Karlovy Vary 21 84:78 36
8. SPA HC Sparta Praha 21 65:64 36
9. SLA HC Slavia Praha 21 76:71 31
10. LIM HC Litvínov 20 54:60 31
11. ZLN PSG Berani Zlín 21 71:63 30
12. KLA Rytíři Kladno 21 87:85 28
13. HAV AZ RESIDOMO Havířov 20 58:60 28
14. TRI HC Oceláři Třinec 21 59:86 25
15. KOM HC Kometa Brno 19 60:75 21
16. CHM Piráti Chomutov 20 57:83 20
17. PRE HC ZUBR Přerov 21 50:81 14
18. HBR BK Havlíčkův Brod 20 39:98 9
HAVLTM

HAV

1:2

LTM

1. hvězda zápasu

2. hvězda zápasu

3. hvězda zápasu

12 let (2.1.)
16 let (3.1.)
23 let (6.1.)
12 let (7.1.)
21 let (7.1.)
17 let (10.1.)
14 let (12.1.)
18 let (12.1.)
14 let (14.1.)
17 let (14.1.)
20 let (15.1.)
19 let (16.1.)
14 let (17.1.)
9 let (19.1.)
12 let (21.1.)
13 let (23.1.)
15 let (27.1.)
31 let (28.1.)
13 let (30.1.)
Fanshop Vstupenky Přípravka Bazar

WEB TV

Instagram Youtube