Schůzka fanoušků s vedením klubu se uskuteční tento pátek 19. ledna od 18 hodin ve VIP prostorách Gascontrol Areny. Pivo zajištěno.

AZ Residomo Havířov vás zve na svůj VIII. reprezentační ples. Vstupenky již v předprodeji.

Detail zápasu

Liga starších žáků 2004 (8.tř.) - 2.kolo ne 17.9.11:30
AZ Residomo Havířov - HC Oceláři Třinec
(0:3, 0:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 44. Kusak (Siekierka, Csabi), 49. Belan, 57. Siekierka (Csabi) – 2. Šutý (Bolek), 7. Tomiczek, 11. Šotkovský (Ochman), 23. Masnica (Ciencala), 28. Ochman (Šotkovský) Vyloučení: 2:6. Bez využití.

AZ Residomo Havířov: Konieczny - Kalina, Wlodara, Vaněčková, Murzyn - Kusak, Mikula "A", Kolat "C" - Danečko, Csabi, Siekierka - Remeš, Žák, Belan
HC Oceláři Třinec: Klimek (Macura) - Častek, Ciencala, Mošnička, Wilk, Molin, Pilarčík - Vizváry, Šutý, Masnica - Volný, Šotkovský, Pánek - Vydiolek, Tomiczek, Bolek - Ochman.