Schůzka fanoušků s vedením klubu se uskuteční tento pátek 19. ledna od 18 hodin ve VIP prostorách Gascontrol Areny. Pivo zajištěno.

AZ Residomo Havířov vás zve na svůj VIII. reprezentační ples. Vstupenky již v předprodeji.

Detail zápasu

Liga mladších žáků 2006 (6.tř.) - 10.kolo so 28.10.10:00
HC Černí Vlci - AZ Residomo Havířov
(1:1, 1:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 4. Raška (Ručka, Demel), 33. Ručka (Žárský) – 6.Graněčný (Ščerba), 38. Sedlák (Karas), 42. Magera, 44. Jarolím (Sedlák), 48. Jarolím (Sedlák), 51. Hansel Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1.

HC Černí Vlci: Moll - Badura, Červenka, Mikulenka, Vašek - Demel, Krupníková, Koláček - Raška, Lyčková, Ručka - Staněk, Žárský
AZ Residomo Havířov: Uhrin (Jirásek) - Beleš, Polach, Knapík, Bortoli "A", Graněčný, Jurček, Rylko - Jarolím, Hansel "C", Sedlák - Kochanovszký, Gnida, Ščerba - Karas, Bryja, Kozačka - Magera