VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Výjezd do Kladna absolvoval s A týmem i jeden z fanoušků

19.02.2018 | Martina Kotulová

Fanoušek AZetu Roman Waldecker vyhrál v naší adventní soutěži možnost vycestovat na venkovní zápas společně s A týmem. Pro svou výhru si vybral zápas s Kladnem. O uplynulém víkendu se tedy s týmem vydal na dalekou cestu a ve svém reportu se s námi dělí o své dojmy.

Předávám slovo.

Ve vánoční soutěži jsem vyhrál výjezd na jeden z venkovních zápasů našich hokejistů. Vybral jsem si zápas s Kladnem.

V den výjezdu se ráno setkávám se slečnou redaktorkou u našeho „svatostánku“. Společně jdeme k autobusu, kde jsou již připraveni hokejisti s naloženými bágly. Vyrážíme!

Nejedeme na Hradec, ale po panelové D1. V autobuse panuje skvělá nálada, vtipkuje se a dojde i na relax před zápasem – pouštění filmů. V restauraci ve Velké Bíteši zastavujeme na oběd. Typický pro sportovce – vývar a kuřecí s rýží. Někteří borci z týmu si zajdou do cukrárny i pro sladkou tečku.

Před druhou hodinou přijíždíme do Kladna a já mám dostatek času prohlédnout si tamní stadion a rozbruslení našeho týmu ze střídačky. S VIP kartičkou, kterou jsem obdržel, mohu zajít kdekoliv, a to i v době zápasu.

Blíží se hodina „H“ a do utkání zbývá pár minut. Stadion se začíná plnit a já se přidávám ke kotelníkům z Havířova. Fandění z plných plic začíná. Havířovská zvěř opět nezklame, mají připravené transparenty a nikdy neutichající chorály.

I když pro nás utkání nekončí dobře a domů se vracíme bez bodu, v autobuse panuje dobrá nálada a občas padne i veselá historka od členů týmu. Po nějaké době, kdy se pomalu blížíme domů po zasněžené cestě, padnou víčka i mně. Den byl dlouhý a náročný, ale plný nových poznání a zážitků.

Děkuji týmu a dalším členům posádky za ten super výlet.

Autorem reportu je Roman Waldecker.