Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Vyhlašujeme druhou disciplínu soutěže s AZetem a RK EVROPA OSTRAVA

18.10.2017 | Martina Kotulová

Pět vybraných soutěžících se při sérii domácích zápasů účastní soutěže, kterou připravil klub společně s partnery RK EVROPA OSTRAVA, pivovarem Ostravar a Pizzerií Max.

Pět odvážlivců Daniel Wróbel, David Jonszta, Milan Kusina, Jakub Vanot a Zdeněk Bartoš se v pondělním utkání se Slavii utkalo v prvním kole soutěže. Vyzkoušeli přesnost střelby na různé vzdálenosti. Druhou disciplínou, ve které se utkají dnes je střelba na branku.

I dnes jsme disciplínu rozdělili do tří částí. Branku budou soutěžící trefovat ze tří vzdáleností, kdy je každá vzdálenost jinak bodovaná a vždy mají jen jeden pokus. Pokud se trefí od bližší modré čáry získají 2 body, od středové červené čáry 4 body a od vzdálenější modré čáry 6 bodů.

Sami se pak mohou rozhodnout, zda se zúčastní bonusového kola, kde je ve hře dvojnásobek bodů 4-8-12. Vzdálenost, ze které budou chtít střílet si mohou sami vybrat. V případě, že ale branku netrefí, daný počet bodů se jim odečte.

Všechny body se přičtou do celkového pořadí a účastník s nejnižším počtem bodů dnes soutěž opustí. V průběžném pořadí první místo obsadil Zdeněk Bartoš s 28 body, o druhé místo se se stejným počtem bodů 18 dělí Jakub Vanot a David Jonszta, na čtvrtém místě se drží Daniel Wróbel se 16 body a o postup do dalšího kola se dnes může ještě poprat Milan Kusina s 12 body.

Do sobotního kola postoupí čtyři hráči, kteří budou dále bojovat o hodnotné ceny našich partnerů. Soutěží se o tablet věnovaný Realitní kanceláří EVROPA OSTRAVA, dva lístky na listopadový koncert Kabátů v Ostravar Aréně, které dal do soutěže pivovar Ostravar a také o poukázky na pizzu od Pizzzerie MAX.