VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

V sobotu představí AZ dresy pro novou sezonu

24.08.2017 | Jan Kudělka

V sobotu 26.8. v 16 hodin se v Restauraci U ledu uskuteční společenská akce pro všechny fanoušky AZetu. Za přítomnosti hráčů A týmu představí klub nové dresy na nadcházející prvoligovou sezónu. Připraven je ale i další doprovodný program. Přijďte se podívat na nové azeťácké dresy a pobavit se s hráči A-týmu. Určitě to bude stát za to.

Akce představování nových dresů se uskuteční již tuto sobotu od 16:00 v Restauraci U ledu. Ale nebude to jenom o představování. Fanoušci, mohou položit otázky hráčům A-týmu, požádat o podpis, nebo se přijít jen tak podívat.

Pamatováno je i na ty fanoušky havířovského hokeje, kteří rádi soutěží. Pro ně jsou připraveny vědomostní soutěže na téma AZ Havířov o zajímavé ceny.

Pak přijde na řadu již očekávané přestavení a okomentování nových dresů HC AZHavířov pro sezonu 2017/2018.

Následovat bude autogramiáda s A-týmem, při níž si můžete nechat podepsat dres, nebo třeba nějaký suvenýr od svého oblíbeného hráče A-týmu.