Prodej permanentek na sezonu 2017/2018 ve Fanshopu každou středu od 13 do 18h. Pouze v termínu 3. - 11.7., kdy proběhne rekonstrukce Fanshopu, bude prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro permanentkáře: k zakoupené permanentce ‎obdržíte nálepku na označení sedadla. Tuto ovšem použijte až po 30.7.2017 a to z důvodu čištění sedadel a odstraňování starého označení ze strany SSRZ!

Také jaro mohou trávit fanoušci s AZetem

14.4.2017 | Tomáš Vlček

Hokejová sezona 2016/2017 sice skončila a do začátku té následující ještě pár měsíců chybí, ale fanoušci AZetu mohou se svým klubem zůstat v kontaktu i během jarních měsíců. Tradičně je pro ně připraveno několik akcí na které jsou srdečně zváni.

Tou nejbližší bude fotbalový turnaj Globus Cup, který se uskuteční v sobotu 13. května 2017 v areálu MFK Havířov v Prostřední Suché. Jeho účastníky budou opět týmy složené ze současných i bývalých hráčů AZetu, ale také fanoušků či sponzorů. Turnaj je tradičně kromě fotbalu spojen s doprovodným programem a pohoštěním. Letos poprvé akce neskončí finálovým zápasem, ale bude pokračovat i po skončení fotbalové části turnaje.

Další akce pořádaná AZetem ve spolupráci s partnerem klubu Hypermarketem GLOBUS proběhne v sobotu 20. května 2017 přímo před Globusem. Půjde o Dětský den a radost přinese samozřejmě především dětem, pro které bude připraven zábavný program a několik atrakcí.

Na konci května (pravděpodobně 21. 5.2017) se před K&K PNEU Arénou i v jejich prostorách uskuteční tradiční Den s AZetem. Bohatý a pestrý program bude ve spolupráci s partnery klubu připraven jak pro děti, tak pro dospělé fanoušky.

Po těchto nehokejových akcích už se v červnu dočkají fanoušci hokejových novinek. Zveřejněn bude rozpis přípravných utkání, zahájí se předprodej permanentek a reálnější podobu získá kádr A týmu. První novinky, týkající se složení týmu mužů, se však příznivci AZetu dozví už mnohem dříve. Konkrétně 24. dubna, kdy svěřenci trenéra Martina Janečka zahájí suchou přípravu.