VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Sezonu 2016/17 dohraje AZ ve skupině o udržení

17.02.2017 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V následujícím článku přinášíme fanouškům všechny potřebné informace k utkáním ve skupině o udržení a také o závěrečné společné akci hokejistů s fanoušky.

Jak už jsme na webu informovali, WSM liga vstupuje po skončení své základní části do bojů o vítězství i udržení. Hokejistů AZetu se poprvé po třech letech v 1. lize bude týkat to druhé. 12. místo v tabulce je spolu s Litoměřicemi, Kadaní a Mostem poslalo do bojů ve skupině o udržení.

O udržení prvoligové příslušnosti se vzhledem k bodovému náskoku na poslední Most sice obávat nemusejí, ale i tak mají o co hrát. Především o svou čest a pro fanoušky. Konkrétně o tom hovořil trenér A týmu Martin Janeček v rozhovoru pro web AZetu:

Fanoušci si samozřejmě přáli play-off, to se bohužel nepovedlo, ale pro nás sezóna neskončila. Nepřestali jsme trénovat a každý se bude chtít ukázat jak před fanoušky, tak kvůli své kariéře. My jsme už teď mužstvo omladili, už teď přemýšlíme o příští sezóně a budeme hledat alternativy u těch mladších hráčů. Samozřejmě hledáme ty, kteří budou schopni hrát za AZ, to je náš hlavní úkol. Zároveň nebudeme chtít prohrávat. Těch šest zápasů určitě nepůjdeme jen tak odchodit. Myslím si, že fanoušci si zaslouží, aby tam všichni hráči hráli poctivě až do konce a hráli srdíčkem.“

Celý rozhovor s Martinem Janečkem si můžete přečíst ZDE.

Rozpis zápasů play out:

Sobota 18. února:
Havířov – Kadaň
Litoměřice – Most

Středa 22. února:
Litoměřice – Havířov
Most – Kadaň

Čtvrtek 23. Února
Most - Havířov

Sobota 25. února:
Havířov – Most
Kadaň – Litoměřice

Středa 1. března:
Kadaň – Havířov
Most – Litoměřice

Sobota 4. března:
Havířov – Litoměřice
Kadaň – Most

Středa 8. března:
Litoměřice – Kadaň

Oproti původnímu rozpisu odehraje AZ své utkání v Mostu již ve čtvrtek 23.2.!

Je tedy zřejmé, že poslední mistrovské utkání sezony 2016/2017 odehrají havířovští hokejisté v sobotu 4. 3. doma s Litoměřicemi.

„Tento zápas bude v duchu rozloučení a poděkování naším fanouškům, kteří za námi stáli i v této sezóně,“ prozrazuje manažer klubu Patrik Rimmel a dodává. „Na tento den jsme pro naše fanoušky připravili kromě utkání také bohatý doprovodný program – od setkání s hráči, trenéry a vedením klubu až po společné posezení v Restauraci u ledu. Tímto všechny srdečně zveme.“

Sobota 4. března - program pro fanoušky:

15:30 - setkání vedení, trenéra, hráče a fanoušků ve VIP prostorách K&K PNEU Arény

17:00 - 19:15 utkání AZ Havířov – Stadion Litoměřice

19:30 - posezení hráčů s fanoušky v Restauraci u ledu (moderátor, hudba, ....)

Vstupenky na play out

Permanentky platí.
Děti do 140cm zdarma.
Studenti do 16 let včetně, ZTP a ZTP doprovod 30,-Kč
Dospělí 50,-Kč
Termíny domácích utkání:
18.2. – AZ - Kadaň
25.2. – AZ - Most
4.3. – AZ Litoměřice

Při všech domácích utkáních A týmu do konce sezony bude ve Fanshopu sleva 20% na věci s logem AZ!!!