Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

S AZetem se letos soutěžilo o ceny i nevšední zážitky

01.04.2018 | Martina Kotulová

Hned několik výherců z řad fanoušků si mohlo v letošní sezóně užít zasloužené ceny. Nejvíce z nich získali ve vánoční soutěži Adventní hokejový kalendář, ale i v aukcích, přestávkových soutěžích nebo díky anketě Akce měsíce.

Dva šťastlivci se vydali na výjezd s A týmem na venkovní zápas. Jako první se hráči na dalekou cestou do Českých Budějovic vydal fanoušek Tomáš, který svou výhru získal v rámci aukce Charitativního týdne WSM ligy. „Prohrálo se, však emoce jsou i přesto pozitivní. Bodejť by ne, podařilo se mi prožít zápasový den tak trochu jinak,“ píše ve svém reportu, který si celý můžete přečíst zde.

Druhý, kdo s týmem vycestoval byl Roman. Cenu získal v adventním hokejovém kalendáři a s týmem se vycestoval na zápas do Kladna, kde si mohl užít atmosféru vyprodaného stadionu i zaplněného hostujícího kotle. „Blíží se hodina „H“ a do utkání zbývá pár minut. Stadion se začíná plnit a já se přidávám ke kotelníkům z Havířova. Fandění z plných plic začíná,“ přiblížil v krátkém povídání. Jeho dojmy najdete zde.

Jednou z dalších cen z období adventu byla prohlídku pivovaru, kterou s plným servisem daroval partner našeho hokeje Ostravar. Výhru si užil fanoušek Jiří s přáteli před lednovým zápasem s Frýdkem-Místkem a přišlo od něj milé poděkování. „Exkurze do pivovaru proběhla nad očekávání. Poděkování patří vám i vedení Ostravaru a zejména panu vrchnímu sládkovi za nevšední zážitek. Ten pokračoval po dovozu luxusním taxi na stadion, kde jsme si mohli vychutnat krásné vítězství našeho milovaného klubu. Ještě jednou díky a gratulace hokejistům.“

Nevšední byl zážitek o pro Davida, který také v adventním kalendáři zvítězil a na vybraném domácím zápase tak stanul na jednu třetině na domácí střídačce. „Stát na střídačce AZetu se poštěstí možná jednou za život a jsem moc rád, že jsem mohl hokej vidět i z jiné strany než jen ze shora z tribuny. Z téhle pozice byl hokej velmi rychlý, což se mi jako amatérskému hráči hokeje nechce ani věřit, jaký je rozdíl vidět hru z tribuny a z ledu. Díky za to,“ podělil se o dojmy David.

Adventní soutěž vyvrcholila na domácím zápase se Vsetínem, kde si před zaplněnými tribunami převzali ceny tři nejrychlejší řešitelé adventní tajenky. Z první ceny se radoval David, který získal zájezd do vybrané evropské destinace. Duhou cenu si odnesl Josef, a to tablet věnovaný společností RK Evropa Ostrava a třetí cenu vyhrál Jiří, permanentku na příští sezónu. Na předvánočním zápase se Vsetínem si fanoušci vyzkoušeli také zorbing na ledě.

Společný čas s hráči pak mohli někteří trávit i v neformálním prostředí. Fanoušek Stanislav vydražil oběd v den zápasu pro svého syna.

Tuto možnost získali i další fanoušci hlasováním v anketě měsíce. Jedním z nich byl Jakub, který také předal cenu vítězi ankety na ledě.

Hry a soutěže, které byly pravidelnou součástí všech domácích zápasů a mohly udělat radost fanouškům, klub připravoval i díky výhrám, které darovali partneři havířovského hokeje. Pravidelně to byl pivovar Ostravar, Autodům Vrána, Pizzeria Max, CrossCafé, Jeanswear, Candy Sweet plus factory, RK Evropa Ostrava nebo město Havířov. Děkujeme!

Vy můžete být zatím zvědaví, co pro fanoušky připravíme do další sezóny.