Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Ohlédnutí za sezonou 2017/2018 – 4. a 3. třída

25.04.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Další ohlédnutí za sezonou 2017/2018 bude patřit malým hokejistům a hokejistkám ze 4. a 3. třídy, včetně jejich trenérům Luďkovi Jarolímovi a Robinu Pavlasovi.

4. třída (ročník 2008)

Havířovští čtvrťáci začali soutěžní sezonu ještě minihokejem, ale od ledna už přešli na „celé hřiště“. Tento nelehký přechod zvládli docela slušně a nebýt únorového výpadku, mohl být jejich výsledek ještě lepší. Nakonec s bilancí 4 výhry a 8 porážek obsadili ve třináctičlenné Krajské lize přípravek 9. místo.

Podrobnější hodnocení sezony nabízí hlavní trenér Luděk Jarolím:

„Sezónu jsme začali osmitýdenní letní přípravou, zakončenou letním soustředěním ve Starých Hamrech. V srpnu jsme šli na led a hned jsme odehráli 2 turnaje v minihokeji. Od září jsme začali hrát soutěž v minihokeji. Mužstvo "A" i "B" se výsledkově pohybovalo kolem středu tabulky. Týmy jako Vítkovice a Třinec nám trošičku utíkaly, ale i s nimi jsme dokázali sehrát dobré bitvy. V čase vánoc jsme se byli rozloučit s malým hřištěm na turnaji v Prostějově, který mimochodem pořádal náš bývalý trenérský kolega Michal Janeček.“

Na domácím turnaji STC CUP získal havířovský ročník 2008 třetí místo

Po vánocích už kategorie 4 třída přechází na "velké hřiště". „Hned na začátku, 28. Prosince jsme uspořádali turnaj u nás doma. Poté už začala mistrovská soutěž. Přechod na "velké hřiště" kluci zvládli docela dobře, jen je škoda, že nevydrželi tréninkové a hlavně zápasové nasazení až do konce a závěr sezóny už se nám moc nepovedl,“ říká trenér Luděk Jarolím a dodává. „Za sezónu bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na chodu týmu. Za spolupráci na trénincích to byl Richard Lenomar, Láďa Kozel, trenéři brankářů Aleši Ovčaři, Dušan Šafránek a vedoucí mužstva Martin Vudarčík."

Tým 4. třídy AZ Residomo Havířov v sezoně 2017/2018 tvořili:

Brankáři: Ovčaři Daniel, Kozel Ondřej
Obránci:
Bolek Daniel, Danečko Šimon, Mikl Jan, Gelačák Matyáš, Kulig Miroslav, Mintěl Vojtěch, Ševěček Ondřej
Útočníci:
Buhla David,Polách Alexandr, Vudarčík Martin, Kubálek Dominik, Valenta Jiří, Jemelík Matěj, Kučera Jakub, Glac Viktor, Jarolím Vojtěch, Žídek Matěj, Kajzar David, Kubíčková Vendula a Tvrdý Aleš
Trenéři:
Jarolím Luděk, Lenomar Richard
Trenéři brankářů: Ovčaři Aleš, Šafránek Dušan
Vedoucí:
Vudarčík Martin

3. třída (ročník 2009)

3. třída, tedy v sezoně 2017/2018 kluci ročníku 2009, hrají ještě po celou sezonu minihokej, ale už ve variantě 3 na 3. Se svými soupeři se v rámci soutěže Minihokej roč. 2009 utkávají 2x do měsíce na pravidelných turnajích, ale sezonu si zpestřují i účastí na celodenních turnajích mimo svou soutěž.

„Před sezonou jsme absolvovali soustředění na Horní Bečvě. V sezoně jsme odehráli celkem 22 turnajů, a vedli jsme si více méně výborně. Až na jeden tým, jsme porazili skoro každého soupeře. Také jsme se zúčastnili pěti mimosoutěžních turnajů. Ze dvou z nich (Brno, Karviná) jsme přivezli krásná třetí místa", chválí své svěřence trenér Robin Pavlas.

„Za právě uplynulou sezonu bych chtěl poděkovat celému kolektivu rodičů, který je velice přátelský a drží pospolu. Zejména pak paní Monice Dunové za organizační věci a Radkovi Porubčanovi jako vedoucího mužstva. Také bych chtěl do příští sezony klukům popřát hodně sportovních a školních úspěchů,“ uzavírá trenér Robin Pavlas.

Tým 3. třídy AZ Residomo Havířov v sezoně 2017/2018 tvořili

Brankáři: Jan Ftáček, Denis Seman, Jakub Šlajs
Hráči:
Artur Adámek, Adam Bjaček, Adam Bystroň, Jan Černák, Tobiáš Dybal, David Gebauer, Štěpán Giecek, Matyáš Jano, Vojtěch Jarolím, Matouš Kaleta, Šimon Kaleta, Andrej Kopčaj, Piotr Kusak, Jan Michalík, Radek Porubčan, Adam Potěšil, Filip Rečičár, Nikolas Střondala, Pavel Zielinski

Trenéři: Robin Pavlas, Martin Piecha
Vedoucí: