VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Nájemníci RESIDOMO získají na vybrané domácí zápasy AZetu k 1 zakoupené vstupence 1 vstupenku zdarma!

29.12.2017 | Klub

H A V Í Ř O V - AZ RESIDOMO Havířov se zapojil do nového benefitního programu Rodina RESIDOMO, který přináší nájemníkům RESIDOMO celou řadu výhod a milých překvapení.

Nájemníci RESIDOMO mohou získat zdarma 1 vstupenku ke každé 1 zakoupené vstupence v hodnotě 70,- Kč! Stačí jen odevzdat papírový kupón Rodiny RESIDOMO při nákupu vstupenky v předprodeji ve fanshopu. Už na utkání proti Kadani, hraném 18. prosince, to využilo několik desítek fanoušků. Benefit lze ještě využít na 4 vybrané domácí zápasy WSM ligy (7. 1. s Ústí nad Labem, 20. 1. s Benátkami nad Jizerou, 7. 2. s Třebíčí a 21. 2. s Přerovem)!

Tuto akci nelze uplatnit v den zápasu na pokladnách, ale pouze ve fanshopu v Gascontrol Aréně ve dnech před daným zápasem. AZ fanshop bývá otevřen v pracovní dny od 13 do 18 hodin.

Jak získat kupón Rodiny RESIDOMO a mít tak možnost vzít s sebou na vybraná hokejová utkání AZ RESIDOMO Havířov druhou osobu zdarma? Nájemníci RESIDOMO najdou kupón v papírové podobě společně s dalšími benefity a slevami buď v klientských centrech RESIDOMO nebo na nástěnkách ve společných prostorech bytových domů RESIDOMO v Havířově. Nástěnky byly instalovány postupně od 24. listopadu.

Více informací a přesné podmínky uplatnění benefitu Rodiny RESIDOMO najdete zde: http://www.rodinaresidomo.cz/2017/11/12/az-residomo-havirov/