VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Na FB profilu jsme spustili anketu o nejlepší akci měsíce se soutěží pro hlasující

18.01.2018 | Martina Kotulová

Anketu Akce měsíce jsme tentokrát spojili za dvě období, listopad a prosinec. Do výběru se dostalo pět vybraných hráčů, kteří se za tyto dva měsíce blýskli chvályhodnými hokejovými situacemi.

ží Podívejte se na video a posuďte sami, která akce vás zaujme nejvíce. Všichni hlasující pak mají jedinečnou možnost vyhrát společný oběd s A týmem a předat vítězi cenu přímo na ledě.

Hlasování je pak možné pouze na facebookové stránce do čtvrtka 25. ledna. Každé akci je přiřazen jeden emotikon, kterým mohou fanoušci u příspěvku hlasovat. Z hlasujících vybereme po ukončení hlasování jednoho, který před zápasem s Prostějovem 27. ledna poobědvá s A týmem a poté předá přímo na ledě cenu vítězi.

Odkaz na příspěvek s videem pro hlasování je zde.

Anketa s vybranými akcemi je novinkou letošní sezóny a z výhry už se radovali dva hokejisté. Za měsíc září to byl Jan Hudeček se svým gólem ze zápasu pro Českým Budějovicím 16. září.

Druhým výhercem pak byl Marek Kalus, který si první místo vysloužil bitkou na ledě v zápase proti Frýdku-Místku 30. října. Cenu mu předával jeden z hlasujících fanoušků.