Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Každý fanoušek se může stát sponzorem AZetu a zadarmo

08.06.2017 | Klub

Zdá se vám, že si v titulku tohoto článku protiřečíme? Sponzorovat přece znamená dávat peníze, jak byste tedy mohli finančně podporovat váš oblíbený klub, aniž by vás to něco stálo? Jde to! Dole na této stránce vidíte tenkou lištu, která právě tohle umí.

Jednoduše si z nabídky na liště mygift vyberte jeden z více než 800 e-shopů a nakoupíte, co potřebujete. Část z ceny nákupu už pak automaticky putuje AZetu a vy nezaplatíte vůbec nic navíc.

Pokud se vám nechce před každým nákupem chodit na náš web a klikat na lištu, nemusíte. Stačí si do prohlížeče zdarma stáhnout tohle rozšíření (dostupné pro prohlížeč Chrome), které vám přímo na stránkách e-shopu automaticky připomene, že můžete podpořit náš klub.

Děkujeme všem fanouškům za tuto podporu.