VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Jiří Režnar zůstává trenérem AZetu i pro příští sezonu

09.03.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Vyřazením z play-off sice v úterý skončila letošní sezona pro A tým AZetu, ale nikoliv dění v klubu. Až do konce března budou hrát své ligové soutěže žákovské týmy. Mládežnické týmy dokonce čeká extraligové play-off. A pracuje také vedení klubu. Nejžhavější novinkou je prodloužení spolupráce mezi AZetem a trenérem Jiřím Režnarem.

Jiří Režnar se stal trenérem A týmu po 30 odehraných kolech 13. prosince 2017 po odvolaném Martinu Janečkovi. AZ byl v té době na 10. místě tabulky s několikabodovou ztrátou na pozice zaručující play-off. Pod novým koučem se tým postupně výsledkově zvedl (bilance 14 výher x 8 proher) a během ledna a února se, i díky sedmizápasové sérii výher, posunul na konečnou sedmou příčku.

„S prací trenéra Režnara a postupem do play-off jsme byli spokojeni. Jiří Režnar je kvalitní trenér a jsme rádi, že jsme se dohodli na spolupráci pro nadcházející sezónu. Přeji jemu i týmu hodně sportovních úspěchů v nové sezóně,“ hlásí prezident AZ Residomo Havířov Jaroslav Mrowiec.

Trenér Jiří Režnar k prodloužení spolupráce říká. „Klub na mě uplatnil opci a tak byla podepsána smlouva na další sezonu. S vedením jsme se shodli na základních věcech kolem kádru a sportovních cílech pro příští sezonu, tak věřím, že se nám to podaří naplnit a fanoušci AZetu to ocení co největšími návštěvami na stadionu.“

Celý rozhovor s trenérem Jiřím Režnarem přineseme na webu v sobotu 10. března.