VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

EVROPA realitní kancelář novým partnerem klubu

18.12.2016 | Jozef Valenčík

Řada partnerů klubu AZ Havířov se rozrostla o nového partnera, kterým je RK EVROPA. Jedná se o společnost řadící se mezi nejspolehlivější realitní kanceláře na českém trhu se širokou sítí poboček s postupnou expanzí na Slovensko.

EVROPA realitní kancelář se zabývá prodejem a pronájmem bytů, domů, komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů. Na trhu působí již přes 17 let, vznikla jako ryze česká společnost bez zahraničního či úvěrového kapitálu. Od počátku staví na zkušenostech s realitním trhem v České republice, znalostech jeho specifik a místních podmínek. Vznikla silná společnost poskytující komplexní služby kupcům i prodejcům. V EVROPA realitní kanceláři můžete očekávat profesionální péči, ochotu a rychlé a spolehlivé jednání.

„My víme, co znamená pojem nadstandardní servis pro zákazníka a chceme překonat Vaše očekávání. Nabízíme poctivost, slušnost, rychlost, odbornost, zkušenosti, bezpečí a kompletní vedení celého obchodního případu na klíč,“ potvrzuje zakladatel celorepublikové sítě kanceláří Michal Macek.

Spojení RK EVROPA a AZ Havířov

Vedení EVROPA realitní kanceláře Ostrava je úzce spojeno se sportem. „Rádi podpoříme rozvoj sportu v regionu. Dlouhodobá strategie AZetu Havířov je nám blízká svým poctivým přístupem, výchovou talentů a preferencemi místních hráčů se vztahem ke klubu, což se nám líbí. Příkladná je také práce klubu s fanoušky, jež dává celému fungování organizace patřičný smysl. Naše práce je také založena na poctivém přístupu ke klientům, v tomto jsme si myšlenkově velmi blízko. Věříme, že se nám podaří nastartovat dlouhodobou a úspěšnou spolupráci,“ říká Josef Šimončík, ředitel pobočky, bývalý reprezentant ČR a stále aktivní extraligový hráč ve stolním tenise.

K nové spolupráci se vyjadřuje také manažer klubu Patrik Rimmel: „Jsme rádi, že jsme získali dalšího partnera do našeho klubu. RK Evropa patří mezi nejspolehlivější realitní kanceláře na trhu. Věříme, že vzájemná spolupráce bude prospěšná pro obě strany. Dohoda není jen o reklamě a finančním ohodnocení, ale i o propojení klubu, realitní kanceláře a fanoušků.“

Více informací o společnosti naleznete na jejich webových stránkách.