Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Denim planet s.r.o. novým zlatým partnerem AZetu

19.07.2017 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V těchto dnech byla podepsána spolupráce HC AZ Havířov s firmou Denim planet s.r.o., která je autorizovaným a největším prodejcem značky Levi´s® v České republice.

Společnost Denim planet s.r.o. se zabývá prodejem módních značek Levi´s, Mustang, Garcia jeans, Rino&Pelle a dalších. Působí převážně na Moravě a její prodejny naleznete v nejlukrativnějších obchodních centrech, jako jsou Olympia Brno, Galerie Vaňkovka Brno, AVION shopping park Ostrava nebo OC Futurum Ostrava.

Společnost Denim planet s.r.o. je v současné době největší franšízový partner značky Levi´s v České republice. Ve svých prodejnách nabízí zboží posledních trendů, ale také nadčasovou klasiku, která nesmí chybět v žádném šatníku.

Pomoci s výběrem zboží zákazníkům je připraven tým proškolených asistentek. Firma samozřejmě nezapomíná ani na ty zákazníky, kteří rádi nakupují z pohodlí domova. Pro ty je k dispozici e-shop.

„Cílem společnosti vždy byl a bude spokojený zákazník, který ocení rodinnou atmosféru a bude se k nám rád vracet. Těšíme se na Vaši návštěvu,“ prozrazují webové stránky společnosti (více ZDE: http://www.denimplanet.cz/).

„Jsme moc rádi, že se nám daří rozšiřovat portfolio našich partnerů. S firmou Denim planet s.r.o. jsme se zatím domluvili na roční spolupráci, a to hned na takové výši, že společnost se stává dalším zlatým partnerem našeho klubu,“ hlásí manažer AZetu Patrik Rimmel.