VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Akce s RK Evropa o ceny v hodnotě 2.000,- Kč

17.08.2017 | Klub

H A V Í Ř O V - Ostravská pobočka Realitní kanceláře Evropa je od minulé sezony jedním z partnerů HC AZ Havířov. Fanoušci se mohli s její činností seznámit např. i během jarního Dne s AZetem. Nyní mají možnost získat za spolupráci s touto firmou hodnotnou odměnu.

„Každý fanoušek, který prodá svou nemovitost prostřednictvím Realitní kanceláře EVROPA, nebo zprostředkuje kontakt na prodávajícího, získá od klubu poukaz na nákup fanouškovských propriet v AZ fanshopu v hodnotě 2.000 Kč. Odměna bude předána vždy po dokončení prodeje,“ říká ředitel RK Evropa Ostrava Josef Šimončík, a dodává. "Pro bližší informace mě kontaktujte na tel. č. 734 436 711, nebo emailu josef.simoncik@rkevropa.cz".

A to není z hlediska cen pro fanoušky v nadcházející sezoně vše. RK Evropa bude během mistrovských utkání také partnerem přestávkových soutěží. Díky nim bude možné si ze soutěže odnést hodnotné tablety.

O spolupráci AZetu a RK Evropa jsme podrobně psali ZDE.

Více informací o firmě neleznete na jejich webových stránkách.