VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Adventní hokejový kalendář se přehoupl do své druhé poloviny

14.12.2017 | Martina Kotulová

Soutěž, která se nese v duchu otevírání okének adventního kalendáře, se přehoupla do své druhé poloviny. Adventní hokejový kalendář, který si připravil klub pro své fanoušky, už odtajnil deset indícií a rozdal první ceny. Stále však není pozdě se zapojit, jelikož dílčích cen našich partnerů je ve hře stále dost.

Pořád je tedy o co hrát a není pozdě se zapojit. Tři nejšťastnější si pak mezi sebou rozdělí tři hlavní ceny, zájezd do vybrané evropské destinace, tablet věnovaný RK Evropa Ostrava a permanentku na další sezónu.

Úkolem soutěžících je každý den zodpovědět jednu otázku, která se může v kterýkoliv čas objevit na webových stránkách a facebookovém profilu klubu. Odpověď pak posílají na adresu soutez@hc-havirov.cz, a pokud odpoví správně, dostanou jako nápovědu zašifrovanou indícii. Šifra, podle které nakonec rozluští tajenku, jim bude odtajněna v přestávce po první třetině na domácím utkání se Vsetínem 22. prosince, které se celé ponese v duchu Vánoc a bude se na něm nadělovat.

Do soutěže se už zapojilo na padesát soutěžících a každý den přijde téměř třicet odpovědí. První tři správně odpovědi vždy získali lístek na zápas se Vsetínem zdarma. Od dnešního dne už lístek vyhraje vždy jen jedna nejrychlejší správná odpověď. Každý den navíc losujeme jednu, která získá dílčí cenu věnovanou partnery.

Rozdáváme například poukázky do Pizzerie Max, obchodu C&A, hodnotné výhry věnované společností Poda, pivovarem Ostravar, hitrádiem Orionem nebo zážitkové ceny od klubu. Ve hře je stále mnoho zajímavých cen a každá z nich čeká denně na svého výherce. Stejně tak můžete stále nasbírat dostatek indícií k rozluštění tajenky.