VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZet zve fanoušky na sobotní domácí zápas

19.10.2017 | Martina Kotulová

AZ má za sebou tři domácí zápasy v řadě, z nichž si odnesl tři výhry. Hráče však čekají ještě další dvě domácí utkání v této sérii. V sobotu na domácím ledě nastoupí proti Českým Budějovicím.

V sobotním zápase si o první přestávce mohou fanoušci na stadionu zasoutěžit o půjčení vozu Škoda na víkend zdarma. Po ledě bude opět jezdit Škoda Karoq našeho partnera Autodům Vrána s.r.o. Fanoušci budou otevřenými okny dovnitř vozu házet balónky, jeden z nich bude o další přestávce vylosován a získá vozidlo s plnou nádrží na víkend zdarma. Balónky budou v prodeji za cenu 5 korun za kus od 16:30 do 17:25 před stadionem, v případě škaredého počasí před Plechárnou a dále po celou 1. třetinu pod kotlem.

Dále bude pokračovat soutěž s partnery RK EVROPA OSTRVA, pivovarem Ostravar a pizzerii Max. Ve 2. kole se soutěžící utkali ve střelbě na branku ze tří vzdálenosti a v tomto kole jsme se už rozloučili s jedním ze soutěžících, Jakubem Vanotem. Ostatní si v celkovém pořadí stojí následovně. Na prvním místě se udržel Zdeněk Bartoš se 42 body, na druhou příčku se z posledního místa vyhoupnul Milan Kusina, který má 28 bodů. Na třetí pozici je Daniel Wróbel s 18 body a v závěsu za ním se 14 body David Jonszta.

Další kolo soutěže proběhne právě v sobotu a další disciplínu vyhlásíme v den zápasu po poledni. Soutěží se o ceny našich partnerů, tablet věnovaný Realitní kanceláří EVROPA OSTRAVA, dva lístky na listopadový koncert Kabátů v Ostravar Aréně, které dal do soutěže pivovar Ostravar a také o poukázky na pizzu od Pizzzerie MAX.

A aby soutěží nebylo málo, tak brzy další vyhlásíme na našem facebookovém profilu k události před dalším zápasem, kde budete moci získat dva lístky na sobotní zápas proti Českým Budějovicím zdarma.