Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ představil nového generálního partnera a plány do nové sezóny

06.09.2017 | Martina Kotulová

H A V Í Ř O V - Nového generálního partnera a cíle pro sezónu 2017/2018 startující tuto sobotu představili na dnešní předsezónní tiskové konferenci zástupci klubu.

Generálním partnerem havířovského AZ, který bude i v názvu klubu, se stala společnost RESIDOMO, jejíž zástupci se také tiskové konference účastnili. „Partnerstvím s havířovským hokejem bychom chtěli přispět k výkonnostnímu vzestupu jak ligového týmu, tak i mládežnických družstev,“ uvádí finanční ředitel společnosti RESIDOMO Martin Ráž, který navíc havířovskému hokeji přeje, aby se mu povedlo najít a vychovat podobné talenty, jakým je odchovanec z Havířova David Pastrňák. Nový oficiální název klubu od dnešního dne zní AZ RESIDOMO Havířov

Finanční ředitel společnosti RESIDOMO Martin Ráž a prezident AZetu Jaroslav Mrowiec představují nové logo klubu.

Cíl do nové sezóny je umístění na příčkách zaručujících účast v play-off. „Po loňské nepovedené sezóně jsme kádr posílili na všech postech,“ zmiňuje manažer klubu Patrik Rimmel, který vyzdvihuje vyváženost týmu z hlediska generačního, zapojení odchovanců, ale i spolupráce s extraligovými týmy Olomouce a Vítkovic. Poděkoval také za podporu ze strany města, partnerů i fanoušků.

Z loňské nepovedené sezóny se poučili také trenéři, kteří ji poctivě analyzovali a do začátku přípravy se pustili se zcela jasnými pravidly a v duchu moderních tréninkových trendů. „Vše by mělo vést k tomu, aby mohli být hráči stoprocentně připraveni a mohli se plně soustředit na své výkony,“ říká trenér A týmu Martin Janeček, který oceňuje také velkou podporu klubu, jak při skládání kádru během přípravy, tak i v poskytnutí plného servisu, nejen z hlediska tréninků, ale také spoluprací s odborníky v oblasti zdravotní péče a mentální přípravy. „Teď už je to jen na nás a hráčích, abychom vše převedli v kvalitní výkony,“ dodává trenér, pro kterého byly při výběru hráčů, vedle výkonnosti, důležité také charakterové vlastnosti.

Do nové sezóny pak tým vstoupí se staronovým kapitánem Jiřím Krislem, který se po jednosezónní pauze vrací zpět do své funkce. „Příprava byla jiná než předchozí roky, hodně nás bavila a věřím, že jsme na novou sezónu připraveni dobře,“ dodává Krisl.

Textový onlajn přenos z tiskové konference si můžete přečíst ZDE.

Fotogalerie z  tiskové konference je k nahlédnutí ZDE.