VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ děkuje za spolupráci při akci „Fandí celý Havířov“

16.01.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V pátek 22. prosince se uskutečnila, v rámci utkání 33. kola WSM ligy mezi AZetem a Vsetínem, také Vánoční hokejová akce s názvem „Fandí celý Havířov“. Díky spolupráci klubu, partnerů i fanoušků proběhla akce na výbornou, za což patří všem zúčastněným poděkování.

Při vstupu do Gascontrol Arény bylo dětem rozdáno přes 1.000 vánočních balíčků, naplněných díky fanouškům, statutárnímu městu Havířov a firmě The Candy Plus Sweet Factory.

Společnosti PODA, jmenovitě panu Martinu Šigutovi a paní Janě Mudrové, patří dík za přípravu grafické podoby celé akce a zaměstnancům firmy také za činnost atraktivního fotokoutku před halou.

Jako Vánoční dárek pro dospělé fanoušky dodala společnost Residomo 300 ks knihy „Petr Koukal: Jsem“, po níž se doslova zaprášilo.

Městské kulturní středisko, a především jeho paní ředitelka Yvona Dlábková, zajistilo stánky na občerstvení. Společně s ČSAD Havířov, v čele s panem Jakubem Vyvialem, MKS také pomohlo s propagací akce po celém městě.

Hokejový klub nezapomněl ani na potřebné a předal ředitelce neziskové organizace ADAM – autistické děti a my, paní Gerdové, výtěžek vánoční sbírky mezi hráči, realizačním týmem, redakcí a vedením AZetu - šek na 13.000,- Kč.

Po delší době se podařilo zaplnit Gascontrol Arénu, a přes 3.300 návštěvníků sledovalo parádní vánoční hokejovou bitvu AZetu se Vsetínem. Slavnostní buly vhodila paní primátorka Jana Feberová, která celou akci zaštítila.

„Jsem rád, že společně tvoříme velkou hokejovou rodinu a obyvatelům města Havířova přinášíme nabídku kvalitní náplně volného času,“ říká prezident AZetu Jaroslav Mrowiec. „Děkuji všem zúčastněným, a také návštěvníkům utkání, za spolupráci, a těším se na další setkávání při hokejových nebo jiných příležitostech.“