VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ Havířov se připojí k akci Týden hokeje

16.01.2017 | Klub

H A V Í Ř O V - Ve čtvrtek 26.ledna 2017 budou mít všechny děti z Havířova i okolí bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

HC AZ Havířov totiž ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v havířovské K&K PNEU Aréně (zimní stadion) vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na sekretáře klubu pana Bc. Robina Pavlase (hokej@hc-havirov.cz, tel. 596 410 163, mobil 777 774 020) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací naleznete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Přijďte i vy ve čtvrtek 26. ledna 2017 v 16:00 do havířovské K&K PNEU Arény (zimní stadion) na akci Týden hokeje.

Časový harmonogram akce:

16:00 -16:30 Registrace příchozích, předání propagačních materiálů a dárku. Ukázka tréninku přípravky

16:35 - 16:55 Informace o organizaci a fungování klubu

17:00 - 17:30 Tělocvična - ukázka tréninku motoriky, techniky hole a juda