Stále můžete v elektronické aukci zakoupit azeťácké dresy z akce Legenda pomáhá - odkaz ZDE.

včera

První zápas v play-out skončil pro AZ neúspěchem

První zápas v play-out skončil pro AZ neúspěchem
včera

Na závěr sezóny prohrál starší dorost na Slavii

Na závěr sezóny prohrál starší dorost na Slavii
včera

V Boskovicích potvrdili junioři roli favorita

V Boskovicích potvrdili junioři roli favorita
15.2.2017

Sezóna pro nás neskončila, říká trenér A-týmu Martin Janeček

Sezóna pro nás neskončila, říká trenér A-týmu Martin Janeček
A-Tým JUN SDO MDO 8. TŘ 7. TŘ 6. TŘ 5. TŘ 4. TŘ 4. TŘ A 4. TŘ B 3. TŘ A 3. TŘ B 2. TŘ A 2. TŘ B
play-out 1, so 18.2.
Havířov - Kadaň
52.kolo, ne 12.2.
Benátky nad Jizerou - Havířov
play-out 2, st 22.2.
Litoměřice - Havířov
18:00
play-out 6, čt 23.2.
Most - Havířov
17:30
34.kolo, pá 17.2.
Boskovice - Havířov
Bisset Cup, st 8.2.
Polsko 20 - Havířov
35.kolo, ne 19.2.
Havířov - Frýdek-Místek
15:30
36.kolo, pá 24.2.
Prostějov - Havířov
17:15
16.kolo, so 18.2.
Slavia - Havířov
15.kolo, pá 17.2.
Letňany - Havířov
14.kolo, pá 3.2.
Havířov - Ml.Boleslav
13.kolo, čt 2.2.
Havířov - Kolín
15.kolo, čt 16.2.
Havířov - Vítkovice
14.kolo, so 11.2.
Havířov - Třinec
16.kolo, ne 19.2.
Havířov - Zlín
12:30
17.kolo, út 21.2.
Havířov - Žďár n/Sázavou
17:30
24.kolo, út 14.2.
Třinec - Havířov
23.kolo, út 7.2.
Havířov - Černí vlci
25.kolo, so 25.2.
Havířov - Frýdek-Místek
12:00
26.kolo, so 11.3.
Poruba - Havířov
13:00
3.kolo, ne 29.1.
Havířov - Olomouc
1.kolo, ne 22.1.
Havířov - Šumperk
6.kolo, ne 19.2.
Šumperk - Havířov
13:15
5.kolo, čt 23.2.
Havířov - Přerov
18:00
24.kolo, út 14.2.
Třinec - Havířov
23.kolo, út 7.2.
Havířov - Černí vlci
25.kolo, so 25.2.
Havířov - Frýdek-Místek
10:00
26.kolo, so 11.3.
Poruba - Havířov
11:00
3.kolo, ne 29.1.
Havířov - Olomouc
1.kolo, ne 22.1.
Havířov - Šumperk
6.kolo, ne 19.2.
Šumperk - Havířov
11:15
5.kolo, čt 23.2.
Havířov - Přerov
16:00
7.kolo, út 14.2.
Havířov - Třinec
9.kolo, so 11.2.
Poruba - Havířov
10.kolo, ne 19.2.
Havířov - Orlová
10:00
11.kolo, so 25.2.
Karviná - Havířov
10:15
9.kolo, ne 27.11.
Havířov - Černí vlci
9.kolo, ne 27.11.
Havířov - Vítkovice
8.kolo, čt 17.11.
Bohumín - Havířov
8.kolo, čt 17.11.
Krnov - Havířov
9.kolo, ne 27.11.
Havířov - Černí vlci
9.kolo, ne 27.11.
Havířov - Vítkovice
8.kolo, čt 17.11.
Bohumín - Havířov
8.kolo, čt 17.11.
Krnov - Havířov
10.kolo, so 18.2.
Havířov - Nový Jičín
10.kolo, so 18.2.
Havířov - Třinec
11.kolo, so 4.3.
Český Těšín - Havířov
09:00
11.kolo, so 4.3.
Orlová - Havířov
10.kolo, so 18.2.
Havířov - Nový Jičín
10.kolo, so 18.2.
Havířov - Třinec
11.kolo, so 4.3.
Český Těšín - Havířov
09:00
11.kolo, so 4.3.
Orlová - Havířov
5.kolo, ne 5.2.
Poruba - Havířov
5.kolo, ne 5.2.
Frýdek-Místek - Havířov
6.kolo, so 11.3.
Havířov - Orlová
10:00
6.kolo, so 11.3.
Havířov - Třinec
12:00
5.kolo, ne 5.2.
Poruba - Havířov
5.kolo, ne 5.2.
Frýdek-Místek - Havířov
6.kolo, so 11.3.
Havířov - Orlová
10:00
6.kolo, so 11.3.
Havířov - Třinec
12:00

Pozvánka na reprezentační ples HC AZ Havířov ZDE.

Novinky v nabídce Fanshopu: Kalendář AZ Havířov 2017 (ukázka zde.) a kartičky hráčů (ukázka ZDE)

Aktuality

Předkolo play-off

Pátek 17.2.
Benátky n. J.- Frýdek-Místek 4:3, stav série 1:1
Prostějov - Přerov 4:2, stav série 1:1

před 2 dny

Výsledky předkola play-off

Čtvrtek 16.2.
Benátky n. J.- Frýdek-Místek 0:2
Prostějov - Přerov 2:4

před 2 dny

Změna termínu utkání v Mostu

Po dohodě obou klubů sehraje AZ své utkání v Mostě místo 8.3. již ve čtvrtek 23.2.

před 3 dny

D. Štumpf do Trenčína

Po domluvě mezi kluby i hráčem se Daniel Štumpf přesouvá do týmu Dukla Trenčín.
Děkujeme mu za odvedenou práci v našem klubu a přejeme vše nej v klubu novém.
Patrik Rimmel, manažer klubu.

15.2.2017

Rozpis zápasů play-out

18.2. AZ - Kadaň
22.2. Litoměřice - AZ
25.2. AZ - Most
1.3. Kadaň - AZ
4.3. AZ - Litoměřice
8.3. Most - AZ

Termíny domácích utkání jsou konečné, jejich začátek bude v 17:00.

13.2.2017

Mladí reprezentanti

Daniel Kurovský (3+1) a Lukáš Doudera (1+3) mají za sebou coby reprezentanti ČR do 19 let velmi úspěšný turnaj pěti zemí ve Švýcarsku. Svými výkony přispěli ke celkovému 3. místu pro náš tým. Oběma mladíkům gratulujeme!

11.2.2017

Hvězda utkání AZ-Prostějov

Výsledek hlasování fanoušků
1. Roman Rác
2. Petr Kanko
3. Marek Laco

11.2.2017

Vstupenky na play out

Permanentky platí.
Děti do 140cm zdarma.
Studenti do 16 let včetně, ZTP a ZTP doprovod 30,-Kč
Dospělí 50,-Kč
Termíny utkání: 18.2., 22.2., 25.2., 1.3., 4.3., 8.3. Konkrétní rozlosování bude známo po uzavření tabulky WSM ligy.
Při všech utkáních A týmu do konce sezony sleva 20% ve fanshopu na věci s logem AZ.

8.2.2017

AZeťáci v repre U19

Obránce Lukáš Doudera a útočník Daniel Kurovský byli nominováni do reprezenčního výběru ČR U19 na trunaj pěti zemí do Švýcarska. Oba se dnes hned v prvním utkání jednou brankou podíleli na výhře ČR nad Finskem 5:4p.

7.2.2017

Hvězda utkání AZ-Ústí

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Marek Laco
2. Petr Kanko
3. David Dvořáček

6.2.2017
P Tým Tým Z S B
1. CEB Č.Budějovice 52 171:101 111
2. JIH Jihlava 52 155:101 107
3. KLA Kladno 52 156:112 101
4. SLA Slavia 52 128:134 88
5. TRE Třebíč 52 135:144 81
6. UNL Ústí n/L 52 147:162 77
7. PRO Prostějov 52 162:155 77
8. BEN Benátky n/J 52 124:138 73
9. FRM Frýdek-Místek 52 146:153 72
10. PRE Přerov 52 136:143 70
11. LTM Litoměřice 52 131:133 68
12. HAV Havířov 52 127:131 64
13. KAD Kadaň 52 124:160 58
14. MST Most 52 111:186 45
P Tým Tým Z S B
1. Warrior Brno HCM Warrior Brno 35 154:73 82
2. Poruba HC RT TORAX Poruba 2011 34 182:75 79
3. Havířov AZ Havířov 32 158:97 73
4. Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 34 174:120 65
5. Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 34 128:80 60
6. Přerov HC ZUBR Přerov 35 152:120 53
7. Uherský Brod HC Spartak Uherský Brod 34 109:137 34
8. Uničov HC Uničov 35 86:147 30
9. Opava Hokejový klub Opava 36 79:186 22
10. Boskovice HC Boskovice 35 76:263 18
P Tým Tým Z S B
1. VIT HC Vítkovice Ridera 44 144:100 83
2. SLA HC Slavia Praha 44 161:151 68
3. MBL BK Mladá Boleslav 44 155:126 68
4. KLA Rytíři Kladno 44 164:148 66
5. HAV AZ Havířov 44 116:121 58
6. HBR BK Havlíčkův Brod 44 124:146 56
7. LET HC Letci Letňany 44 158:144 55
8. OLO HC Olomouc 44 120:168 48
9. LIM HC Litvínov 44 140:207 38
10. VSE VHK ROBE Vsetín 44 112:198 33
11. KOL SC Kolín 44 109:206 29
12. PIS IHC Písek 44 82:338 11
P Tým Tým Z S B
1. JIH HC Dukla Jihlava 33 121:66 77
2. ZLN PSG Zlín 33 129:64 70
3. TRI HC Oceláři Třinec 34 138:99 67
4. VIT HC Vítkovice Ridera 33 126:84 58
5. ZNS SKLH Žďár nad Sázavou 34 117:129 54
6. HAV AZ Havířov 33 91:79 46
HAVKAD

HAV

0:3

KAD

1. hvězda zápasu

2. hvězda zápasu

3. hvězda zápasu

17 let (2.2.)
12 let (3.2.)
16 let (3.2.)
17 let (5.2.)
21 let (7.2.)
33 let (7.2.)
8 let (7.2.)
14 let (9.2.)
18 let (11.2.)
21 let (12.2.)
12 let (13.2.)
12 let (15.2.)
14 let (15.2.)
18 let (16.2.)
21 let (16.2.)
12 let (17.2.)
18 let (17.2.)
20 let (21.2.)
18 let (21.2.)
10 let (23.2.)
11 let (24.2.)
23 let (26.2.)
Fanshop Rozpis ledu Vstupenky Přípravka

WEB TV

Instagram Youtube